Zaznacz stronę

Dołącz do zespołu Premium Pro Group

Pracuj z nami

Stanowisko : HANDLOWIEC

Opis stanowiska:

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami;
  • pozyskiwanie nowych Klientów – kontakt telefoniczny;
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży;
  • telefoniczna promocja produktów.

Wymagania:

  • mile widziane, lecz nie wymagane doświadczenie w branży handlowej;
  • pozytywne nastawienia na realizację celów;
  • proaktywnego podejścia do powierzanych zadań, chęć samorealizacji;
  • umiejętności nawiązywania kontaktów z Klientami;
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • szkolenia „na start” plus szkolenia rozwojowe na każdym etapie współpracy;
  • opiekuna, który pokaże jak skutecznie sprzedawać;
  • wyjazdy szkoleniowe oraz integracyjne;
  • atrakcyjne godziny pracy pon-czw 8-16 piątek 8-15;
  • kartę Multisport;
  • prywatną opiekę medyczną.

Jeśli chcesz skontaktować się mailowo, skorzystaj z adresu handlowy@premiumprogroup.com